Arrow HDD

Arrow HDD

Üliaktiivne lahustite ja emulgaatorite segu, mis on välja töötatud bituumeni, mustuse ja rasva kiireks eemaldamiseks tehaste seadmetelt.

Kirjeldus

KIRJELDUS
H.D.D. on üliaktiivne lahustite ja emulgaatorite segu, mis on välja töötatud mustuse ja rasva kiireks eemaldamiseks tehaste seadmetelt. Ainet võib lahjendada parafiini või muude sarnaste lahustitega.

CEGB heakskiit: 20/88/153-155
British Coal Registration: Hazard No. 045; N.S.V. NO. 13-20-9606

KUS KASUTADA
H.D.D. sobib kasutamiseks erinevatel pindadel näiteks betoonpindadel ja müüritistel. Aine sobib ka rasva ja mustuse eemaldamiseks puhtalt plastikult ja värvitud metallpindadel (Tähelepanu! Enne kasutamist kontrollida aine ja pinna kokkusobivust!).

Transporditööstus: Agregaadid, šassiid, mootorite puhastusseadmed (mahutid). Tootmine: Tõstukid, rihmrattad, seadmete mahutid.
Põrandad: Betoon, müüritis, keraamilised plaadid.
Kasutatakse tavaliselt tõrva, rasva, ja bituumeni jääkide eemaldamiseks erinevatelt kõvadelt pindadelt.

KASUTUSJUHEND
Kasutada külmalt normaaltemperatuuriga keskkonnas. Mitte kasutada lahtise leegi või võimalike süüteallikate lähenduses.

H.D.D.’d võib lahjendada parafiini või petrooleumiga.

Aine sobib kasutamiseks ka loputusmahutites. Mahutid peaksid olema valmistatud terasest ja neid peaks olema võimalik sulgeda tihedalt kinnitatavate kaantega. Pärast objektide eemaldamist mahutist eemaldada raskem mustus harjaga ja lasta õhu käes kuivada või kuivatada suruõhuga.

Soovitatav kasutada koostoimes järgmiste toodetega: Arrow Parts Washer/Degreasing Centers.

KORROSIOONI ENNETAMINE
Kui puhastatud esemed ladustatakse pikemaks ajaks, tuleks neid töödelda Arrow Shieldiga. See protsess aitab eemaldada vee jäägid raskesti kättesaadavatest ja silmaga nähtamatutest kohtadest, tagades sellega kaitse rooste tekkimise eest.