Britox plus

Tugev lubjajälgede(katlakivi), tsemendi ja rooste eemaldaja

Iseloomustus

Kõige effektiivsem ja kiirem kasutusmeetod on puhastatavate osade hoidmine BRITOX PLUS lahusega mahutis nende täieliku puhastumiseni. BRITOX PLUS sobib ka betooni ja lubjajälgede eemaldamiseks segumasinatelt ja ehitusmaterjalide tööstusseadmetelt. Samuti võib seda kasutada katlakivi eemaldamiseks tööstuslikest kateldest.

Kasutusmeetod

Arrow BRITOX PLUS on segu hapetest ja korrosioonivastastest inhibiitoritest, mis on võimeline lahendama mitmeid tööstuses ette tulevaid raskeid probleeme nagu katlakivi, rooste ja tsemendijääkide eemaldamine.

Kasutusjuhised


Uputusmeetod mahtus

Mahuti peab olema valmistatud tugevast polüpropüleenist ja tugevuse tagamiseks ümbritsetud metallist raamiga. See hoiab ära materjali venimise ja deformeerumise vedeliku raskuse mõjul.

- Mahuti pea bpaiknema hästi ventileeritud alal.
- Mahuti ei saa paikneda piiratud juurdepääsuga alal. See peab olema eemal olulistest seadmetest ja sõlmedest, et vältida pritsmete ja aurudega kahjustumist.
- Mahuti peab paiknema kanalisatsioonisõlme lähedal, et avarii korral oleks võimalik ained juhtida äravoolu.

Kasutades puhastuseks mahutit, tuleb see kõigepealt täita vajaliku koguse veega ja seejärel lisada sobiv kogus BRITOX PLUS-i. Tavaolukorras on lahjendusvahekord 1:10, raske määrdumise korral võib kasutada ainet vahekorras 1:2-1:4.
Valmis segu tase peab jääma vähemalt 15 cm alla mahuti kaane tasapinnast. See tagab, et lained ja pritsmed, mis tekivad töö käigus pole käitlejatele ohtlikud.

Kuna töö käigus toimub keemiline reaktsioon ja tema töövõime väheneb, tuleb iga 2 päeva töö järel värkendada segu valmissegust 1/10 osa BRITOX PLUS-ga. Peale puhastusprotsessi lõppu tuleb puhastatud osad hoolikalt loputada mageda voolava vee all. Voolava vee puudumisel võib kasutada ka spetsiaalset loputusmahutit, mis peab paiknema vähemalt 1,2 m kaugusel puhastuseks kasutatud mahutist. Sõltuvalt puhastatavate osade suurusest ja omadustest, võib uputamisel kasutada ka korvi. Korv peab sel juhul olema plastist või traatosad kaetud plastiga.